На окружном такмичењу из српског језика – Књижевна олимпијада, ученице осмог разреда Ања Ђорђевић и  Миа Стојановић освојиле су друго место, с тим што се Ања Ђорђевић пласирала  на републичко такмичење.

На општинској смотри рецитатора, ученица трећег разреда Николина Кековић и ученица осмог разреда Ива Станковић освојиле су треће место, чиме су се пласирале на окружно такмичење.

На општинском такмичењу у атлетици у конкуренцији девојчица, ученица осмог разреда Анђела Блажић освојила је прво место у трци на 100 метара,  Анђела Марјановић освојила је прво место у трци на 600 метара, Aнастасија Соколовић друго место у скоку у вис, док је Александра Љубић освојила друго место у скоку у даљ. Прво место је освојила и штафета 4х100 метара у саставу Анђела Блажић, Нађа Станковић, одељење 6/1, Јована Крстић, одељење 5/2 и Александра Љубић. У екипној онкуренцији наша школа освојила је друго место. Пласман на међуокружно такмичење оствариле су Анђела Блажић, Анђела Марјановић и Александра Љубић.