У ОШ „Вожд Карађорђе“ у недељи од 1.11. до 5.11.2021. године реализоване су активности поводом Дана школе. Ученици су своје вештине, умења и знања показали кроз ваннаставне активности током недеље .

Поставка ликовних и литерарних радова ученика од првог до осмог разреда налази се у главном холу школе.

14

Сл.1. Ликовни радови ученика од првог до осмог разреда  ( хол школе )

Креативност и машта могу свашта“ – ученици 4. разреда правили су честитке „Јесењи кишобрани“. Сваки рад је био посебан и разликовао се од осталих.

15

Ученици 4-4 са својом учитељицом Оливером Стојановић праве честитке

16

Ученици 4-2 са својом учитељицом Сузаном Ђикић праве честитке

17

Ученици 4-3 разреда са својом учитељицом Биљаном Стојиљковић праве честитке

Сл.2. Продукти ученика 4. разреда „ Јесењи кишобрани“

18

Креативност и машта ученика старијег узраста огледала се у прављењу корпица од прикупљених пластичних флаша које су ученици украсили.

19

Сл.3. Група ученика прави корпице у присуству наставнице ТиТ Слађане Димитријевић

Поводом Дана школе чланови Ученичког парламента су реализовали радионицу „Сличности и разлике“ у присуству Марине Јовановић, наставнице српског језика и Ирене Ивановић, педагога школе.